Що являє собою бетон?

Бетон є ні що інше, як штучний, рукотворний камінь. Цей камінь, що утворився після затвердіння, в основному є сумішшю таких компонентів як вода, цемент, пісок і щебінь.

Щільність бетону

Чим вище щільність бетону, тим він міцніший. Щільність бетону зменшується зі збільшенням кількості пір у ньому. Ці пори утворюються при поганому перемішуванні або недостатній кількості цементу, тому рекомендуємо Вам не вестися на поводу у неблагонадійних виробників бетонів, які приваблюють низькою ціною, не доповідаючи цемент під час виготовлення бетонної суміші. Велика кількість пір може спровокувати тріщини в застиглому бетоні, що поставить під загрозу весь будівельний об'єкт та безпеку людей у середньостроковій та довгостроковій перспективі.

Укладання бетону у важкодоступні місця

На даний момент найбільш економічно обґрунтованим зручним та швидким способом укладання бетону у важкодоступні місця є спосіб з використанням пересувного бетонного насоса. Використовуючи бетонний насос досягається висока швидкість укладання бетону (відсутність простоїв у разі використання крана з баддією) здешевлюється процес укладання (не треба орендувати кран, платити кранівнику).

Співвідношення класу та марки бетону

КЛАС Міцність кг/см2 БРЕНД
B5 65 M75
B7.5 98 М100
B12.5 164 М150
B15 196 М200
B20 262 М250
B25 327 М350
B30 393 М400
B35 458 М450
B40 523 М500
B45 589 М600
B50 654 М700
B55 720 М700
B60 785 М800

Вартість бетону формується з марки бетону та класу бетону, а також таких характеристик як морозостійкість, водонепроникність та рухливість.

Для того, щоб замовити бетон у Дніпрі з доставкою по місту та області зателефонуйте за номером 0675685252 та з вами узгодять усі умови та терміни виробництва та доставки на будівельний об'єкт.

Доставка бетону здійснюється власними автобетонозмішувачами із заводу прямо на об'єкт у найкоротші терміни, попередньо обумовлені.

Матеріали з яких виготовляється бетон

  • Цемент - неорганічна речовина, яка при змішуванні його з водою, утворює пластичну масу, з часом, твердне, перетворюючись на нерозчинний водою матеріал.
  • Дрібний заповнювач – природний чи штучний пісок. За зерновим складом пісок може бути дрібним, середнім або великим. Піски можуть бути різної якості, залежно від вмісту та концентрації різних мінералів та шкідливих домішок, у тому числі токсичних або радіоактивних. Для виготовлення високоякісного екологічно чистого бетону слід використовувати лише екологічно чистий пісок.
  • Великий заповнювач – щебінь чи гравій. Як правило використовується щебінь (розмір зерна щебеню від 5 до 70 мм, проте для дуже великих та масивних залізобетонних конструкцій використовується щебінь з розміром зерна до 150 мм)
  • Вода є каталізатором, за допомогою якого цемент змішуючись з піском і великим заповнювачем, а також іншими добавками утворює бетонну суміш, придатну до заливки в опалубку.
  • Інші добавки. Використовується цілий набір додаткових добавок до бетону для досягнення тих чи інших властивостей бетонної суміші. За допомогою добавок досягаються певні властивості бетону, а саме – підвищення міцності, корозійної стійкості, морозостійкості як бетону, так і залізобетону, зниження проникності бетону для води.